Zrušit vyhledávání

O společnosti

Firma Gast byla založena již v roce 1996. Díky své 21 leté  praxi a zkušeností v oblasti topenářství a vodoinstalatérství  (voda plyn topení) v současné době představuje silného, spolehlivého a cenově vyváženého partnera ve svém oboru, který představuje velice stabilní a pevný základ pro spokojenost stávajících i potencionálních zákazníků, partnerů. Nabízíme principy, které jsou v našich poskytovaných službách samozřejmostí:

 

LETITÉ ZKUŠENOSTI - VODA PLYN TOPENÍ, PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ

Již 21 let působnosti v oborech technologie vytápění, vodoinstalací, plynoinstalací, sanity - voda plyn topení, tepelné čerpadla NIBE, podlahové topení, plynové kotelny nad 100kW.

KOOPERACE S RENOMOVANÝMI PARTNERY

Našimi partnery z oblasti subdodavatelů jsou ti, kteří pochopili, že Vaše spokojenost je základem další spolupráce.

SPOLEHLIVOST VŮČI ZÁKAZNÍKŮM I OBCHODNÍM PARTNERŮM

Vždy splníme co slíbíme, víme totiž, že umíte ocenit čestné a férové jednání.

100% PLNĚNÍ SJEDNANÝCH ZAKÁZEK

K výsledkům naší odvedené práce se nemusíme vracet. Udělali jsme jí tak, aby Vám sloužila bez problémů.

SCHOPNOST POSKYTNOUT KOMPLEXNOST SLUŽEB

Naši zákazníci vědí, jak je pro ně výhodné jednat s jedním partnerem o větší zakázce, namísto složitého a zdlouhavého jednání s mnoha partnery o mnoha drobných úkonech. Zeptejte se proto, co dalšího Vám za rozumných podmínek můžeme nabídnout prostřednictvím svých subdodavatelů.

ZODPOVĚDNOST

Naší zákazníci jsou již zvyklí na náš zodpovědný a operativní přístup a automaticky ho vždy očekávají. Před případnými problémy neutíkáme, my je řešíme. Naše firma je pojištěna do výše 10 milionu Kč.

ROZUMNÁ A VYVÁŽENÁ CENA

Cena za naše produkty a služby jsou vždy rozumné a vyvážené, odpovídají jejich kvalitě. Naše cena nepřevyšuje kvalitu. Výsledek vždy stojí za to. Naší zákazníci bývají často překvapeni, čeho lze dosáhnout za přiměřenou cenu. Nebudeme Vám nikdy slibovat, že jsme nejlevnější, ale vše co Vám slíbíme, to dodržíme a dodáme v odpovídající kvalitě. Zeptejte se a uvidíte…..

+3000

realizovaných zakázek

+2900

spokojených klientů

+21

let působení na trhu

Kontaktní informace

Kontaktní osoba

Richard Gabriš

Kunčičky u Bašky 276

739 01 Baška

Kancelář

Kunčičky u Bašky 66

739 01 Baška

(bývalý areál Beskyd Agro)

Kontakt

608 974 133

fa.gast@volny.cz

IČO: 65174381

DIČ: CZ 7408294960